Online marketing – kam na kurzy zadarmo

online marketing - kam na kurzy zadarmo

Tiež nepatríš medzi notorických sťahovačov každého e-booku o ktorý zavadíš?
Alebo si otrávená pozeraním všetkých tých webinárov, čo na teba číhajú zo všetkých strán?

Možno si ten e-book aj stiahneš, medzitým deti revú a večer už ani nevieš, že nejaký e-book bol.
Webinár tiež nedopozeráš, lebo uspávaš deti a nakoniec aj tak zaspíš s nimi. Toto je aj môj prípad. Aj tri krát stiahnem to isté, kým si to nakoniec prečítam. A po hodine aj tak zabudnem o čom to celé bolo. Chýba mi kontakt. Socializácia. Je načase vypadnúť z domu. Chcem kurz, kde si posedím na riti, dostanem kávičku a možno aj obložený chlebíček. Bude tam živý prednášajúci a budem mať na neho milión otázok, na ktoré mi odpovie. A najlepšie zadarmo. Deti nechám manželovi, konečne mám dôvod. A ja sa pôjdem vzdelávať. Čisté sci-fi? Vôbec nie. Kto hľadá, ten nájde.
A tak som začala googliť kurzy – najlepšie z online marketingu a zadarmo.

profesia days logo

Veľtrh práce zďaleka nie je len o hľadaní práce, ale prezentujú sa tu rôzne vzdelávacie agentúry formou prednášok a workshopov.
Tiež si môžete motivačne vypočuť aj spíkrov na pódiu. Každý má už nejaké tie svoje úspechy a neúspechy za sebou a každá rada pre niekoho dobrá.

Tiež som tu napr. natrafila na IT LEARNING SLOVAKIA. Okrem klasiky ako MS Word, MS Excel, MS Powerpoint prednášajú aj Online Marketing. Treba sledovať program veľtrhu. Väčšinou sa jedná o 1-2 hodinové prednášky.

slovak business agency

Agentúra, na ktorú som natrafila náhodou.
Kurzy sú rozdelené pre nepodnikateľov a podnikateľov. Doposiaľ bola väčšina kurzov len pre osoby s trvalým pobytom v BA samosprávnom kraji, postupne sa už kurzy robia aj v iných krajoch.  Okrem iného tiež poskytujú mentoring, poradenstvo či mikropôžičky.  Občas hodia do pľacu aj poskytnutie co-workingového priestoru zadarmo. Treba sledovať web stránku podnikaj.online.sk a udalosti na facebooku.
Nájdete tu široké spektrum prednášok ako: podnikateľské zručnosti, predaj na internete, biznis model, legislatíva, SEO, PPC reklama, Facebook marketing, Youtube marketing, Instagram a kopec ďalších. Prednášky sú väčšinoidoobedné 09:00 – 11:00, poobedné 17:00 – 19:00  alebo aj celodenné 09:00 – 15:00.

A teraz inak. Ste matka na materskej? Alebo robíte hand made? Máte čo ponúknuť?
Chcete posunúť svoje know-how ďalej alebo sa zviditeľniť? Oslovte ich ohľadne spolupráce a zorganizujte prednášku vo Vašom meste. Bola som na prednáške o prieskume trhu a konkurencie a prenášala kočka, ktorá na materskej vyrábala čelenky s ľudovými motívmi. Je veľa spôsobov ako sa posúvať ďalej.

Toto som objavila vďaka medzinárodnému projektu CERIecon a iniciatíve Playpark – na podporu inovatívnych nápadov. Inovatívny nápad som síce nemala ale prednášky a workshopy boli dostupné pre všetkých. Tak som sa zúčastnila napr. seminára o nízkorozpočtovom marketingu. Ja, stará raketa a kopec študentov s inovatívnymi myšlienkami. Samozrejme boli aj iné prednášky. Tí ambicióznejší mohli pokračovať so svojim startup-om aj do zahraničia.
A pripravuje sa ďalšia etapa. Okrem toho robia utorky a štvrtky biznis raňajky od 09:00 – 11:00 s prednáškami na tému: web, online trendy, online marketing a iné. Treba sledovať udalosti na facebooku.

Co-workingové centrá Vznikajú ako huby po daždi. Každý chce byť predsa freelancer, vysedávať v kaviarni a blogovať:) Ale ako prilákať nových ľudí? Treba im ponúknuť aj niečo viac než len priestor na prácu. Takže prednášky. Ja som sa zúčastnila napr. prednášok od chalaňov z WebSupportu v co-workingovom centre Smart City HUB v Bratislave. Poobzerajte sa, či aj vy nemáte vo svojom okolí nejaké co-workingové centrum, ktoré usporadúvajú prednášky zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.