emerald beach

To ranné tlačenie všetkého toho bordelu späť do auta nám dáva riadne zabrať. Niekde na ceste smer sever za Port Stephens zastavujeme v Koala Parku. Klokany sú znudené, polopridochnuté a rozhodne nechcú to zrno, čo nám za 50 centov nanútila tetuška pri pokladni, že nakŕm klokana. Vtipné boli akurát pávy, natlačené v dosť malej klietke, biele a farebné. A každý mal snahu ukazovať sa, len sa museli striedať, že kto bude mať teraz rozprestrený chvost, lebo dvaja naraz nemohli, bo by sa neotočili v tej klietke. Koala omotaná okolo eukalyptov umelo upevnených v nejakých kochlíkoch. Atrakcia. Všetky spali a mali úplne na háku. Dávame si obed v reštike v Koala parku. Napriek tomu, že si objednávame naraz, jedlo príde v rozpätí 15 minút. Príbory nikde. Majú asi 10 zákazníkov, sú tam 4 baby, napriek tomu každá robí všetko a žiadna  nič.
Večer končíme na Emerald Beach. Všade sú kengury a pasú sa. Nadávame, že sme mali tú platenú akciu v parku, keď tu to máme naživo a zadarmo. A navyše lokálne kengury majú 2 násobnú veľkosť tých parkových. Oddávame sa miestnym spoločenským hrám.

YOU MAY ALSO LIKE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.