Bojnický zámok

Dnes v plnom nadšení nabehneme na prehliadku Bojnického zámku. Zisťujeme, že je festival strašidiel. A spočítam si, že ak zaplatím 10 eur, tak o 5 minút sme vonku, lebo my určite nejaká ježibaba prejde mokrým vechťom cez ksicht a deti budú aj tak ziapať (to mám takú fóbiu z kolotočárskych akcií).
Kúpili sme aspoň vrtuľku v pouličnom stánku.
Hlavná ulička pri Zoo je čistá hrôza. Stánky s lacnými suvenírmi, čo majú oblbovať turistov. A to trocha slovenské je zastrčené v úplne bočnej uličke. Však vieme sa predsa prezentovať.
Kúsok za zámkom je Dino Park. Atrakcie nič moc, hlavne že je ihrisko.

Dino park Bojnice

Dnešné Bojnice grand tour pokračujeme cez námestie na obed a do múzea praveku. Na konci námestia okolo takých domov a takých domov a takých plotov až máš pocit, že prídeš do ďalšej dediny.  A zrazu whala, pod skalou pravek. Nechýbajú ani športové aktivity typu: hod šiškou.

Večer končíme u Hafy v Lehote pod Vtáčnikom. Jasné, bolo aj Lehotské ihrisko. Hafa má o rok staršieho s kopou autíčok a dinosaurov, takže deti mali vystarané.

YOU MAY ALSO LIKE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.