Stará Lubovňa – Palcmanská Maša

Stará Lubovňa

Rozmýšlali sme aj nad dákym trekom v Pieninách, ale nakoniec sme šli po kultúrnych vychytávkach. Hrad Stará Lubovňa. Postupne ho renovujú, už vyzerá lepšie ako pred pár rokmi. K tomu sokoliari. 

Stavili sme aj v rytierskom tábore. Jeden ujec tu snáď obsluhoval všetko: strieľanie aj kone. A medzitým potužoval. Aj profilovku Gregorovi zariadil, aby vyzeralo že Gregor trafil všetko do červeného. 

Ťaháme ďalej smer Slovenský raj. Skončili sme na Palcmanskej Maši. Nič sa tu nezmenilo. Fleky sú dosť na kopci, čiže nájsť rovnú plochu je takmer nemožné. Sociálky už za zenitom. Varíme si ryžu a lusky :)Alena zhodnotila, že ďalšiu noc vonku už nedá a bookla izbu za 10 eur na ubytovni, okolo pol noci sa budím na strašný sen s medveďom (áno, ja paštikár nedávam spanie vonku ani po 20 tich rokoch), budím Grétu,  berem na ruky Gregora a poďho prenášať spacáky do ubytovne a búchať na dvere Alene nech nás pustí dnu. Ešte že vyfasovala 4 lôžkovú izbu.

YOU MAY ALSO LIKE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.